Black Or White

Vaizdo klipo apžvalga

Sukūrimo metai: 1991
Trukmė: 11:01
Režisierius: John Landis
Nuoroda į dainą: Black Or White
Vaizdo klipo turinys:
Macauley Culkinas naktį savo miegamajame šėlsta pagal roko muziką. Macauley tėvui sūnaus šėlionės trukdo ramiai žiūrėti televizorių ir jis nutaria sūnų piktai, griežtai paauklėti. Tėvo piktas auklėjimo metodas nesuveikia ir Macauley Culkinui kyla noras išreikšti protestą. Macauley į svetainę, kurioje tėvas žiūri televizorių, atitempia dvi dideles kolonėles, atsuka garso reguliavimo svirtį iki aukščiausio lygio, pasiima į rankas elektrinę gitarą ir pirštais perbraukia per gitaros stygas. Tada pasigirsta kurtinantis triukšmas, namo langai sudūžta, tėvas su foteliu išlekia pro namo stogą ir prasideda Maiklo Džeksono daina.
Maiklas Džeksonas vaizdo klipe šoka su Afrikos medžiotojais, Tailando šokėjomis, indėnais, moterimi iš Indijos, kazokais. Maiklas Džeksonas atkartoja kultūrų atstovų šokius, o kultūrų atstovai bando atkartoti Maiklo Džeksono judesius.
Vaizdo klipo pabaigoje rodomas įvairių rasių bei tautybių atstovų besikeičiančių veidų epizodas.
Vaizdo klipas dar turi epilogą — kontroversišką „Juodos panteros“ epizodą. Epiloge grobuoniškai nusiteikusi juoda pantera įsikūnija į Maiklą Džeksoną ir Maiklas Džeksonas aistros vedamas šoka liesdamas savo tarpkojį, metaliniu strypu daužo gatvėje stovinčio automobilio langus.